Leuphana University of Luneburg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tėkmę Leuphana įgyvendino naują modelį Vokietija universiteto Unikalios universitete nuo 2007 m. Iki 2009 metų pavasarį, buvo atkurtas universitete:

KOLEGIJA: Puikus BAKALAURO su keliais PERSPEKTYVOS

Kolegija dėl pirmojo laipsnio, gali būti tiriamas kaip tarpdisciplininio vieningą, tarpdisciplininių studijų organizuotą modelį Leuphana bakalauro (nuo 2007). Leuphana koledžas yra skirtas žmonėms, kurie nori dirbti savarankiškai ir atsakingai, o ne būti turinio su savo žiniomis.

MOKYKLA: tarpdisciplininis MASTER su produkto pirkimo skatinimu CONNECT

Graduate School siūlo švietimo, valdymo srityse

Professional mokykla: inovatyvius mokymo ir praktinį bendradarbiavimą dirbant IR BENDROVĖS

Profesionalas Mokykla, kuri vienija po vienu stogu mokymo ir žinių perdavimo ir kūrimą ir tokiu būdu optimalias sąlygas mokymuisi visą gyvenimą leidžia (nuo 2009). Profesionalus mokyklą siekiama specialistams, kurie nori įgyti papildomų kvalifikacijų - pagal profesiją pradedantiesiems iki vadovai.

SKAITMENINIS mokykloje: INTENSYVI PRIEŽIŪRA nuotolinio aukštojo mokslo

2012 viešųjų pateikti Leuphana Skaitmeninis Mokykla bus suriškite internetinius kursus siūlomos Leuphana universitetas ir plėstis. Po bandomojo kurso sėkmę "Pagalvokite bakas - idealus miestas 21-ajame amžiuje" pagal architekto prof Daniel Libeskind Leuphana Digital mokyklos kryptimi plečia savo internetinę pasiūlymą ir siūlo individualius Mentored Atviras internetinius kursus taip pat internetu mokymą verslo kontekstuose. Visi prisijungę mokymosi galimybės yra unikalus švietimo koncepcija Digital mokyklos, sudaryta iš mokytojų, mentorių ir kuratorių, kuriais remiantis bus papildyta tarpusavio mokymosi ir sudėtingų interneto platformą. Internetinis katalogas Skaitmeninės mokykla yra atvira dalyvių visame pasaulyje, licencijos nemokamai ir nemokamai.

MOKSLO iniciatyvos: švietimo, kultūros, ekonomikos ir tvarumo FOCUS fakultetai

Leuphana telkia savo mokslinių tyrimų veiklą keturiose tarpdisciplininėse mokslo iniciatyvas. Norėdami apie 60 profesorių buvo užpildyta tarp 2007 ir 2012 m. Jie sustiprina tada apie 150 profesorių švietimo tyrimų / mokytojų švietimo srityse, vadyba

Vietos

Liuneburgas

Address
Leuphana University of Lüneburg Universitätsallee 1
D-21335 Liuneburgas, Žemutinė Saksonija, Vokietija

Bridžtaunas

Address
Bridžtaunas, Šventasis Mykolas, Barbadosas

Feniksas

Address
Feniksas, Arizonoje, Jungtinės Amerikos Valstijos