Oficialus aprašymas

Kreditas MIPLC palikuonys idėja yra dėl to, profesoriaus Schricker, buvusio direktoriaus Makso Planko instituto intelektinės nuosavybės ir konkurencijos teisės (dabar MPI inovacijos ir konkurencija). Iš šios sėklos idėja išaugo planą įsteigti tarptautinį aukščiausios kokybės LL.M. programa mokyti IP įstatymą, įvairios studentų organizacijos. Šio plano įgyvendinimas buvo sprendžiamas profesorius Joseph Straus, vienas iš profesoriaus Schricker įpėdiniams direktoriumi Makso Planko instituto bei Makso Planko draugijos, ypač jos tuometinis generalinis sekretorius dr Barbara Bludau.

Su studentais iš besivystančių ir išsivysčiusių šalių, iš praktikos ir akademinės bendruomenės, teisinių, techninių ir kitų švietimo sričių galvoje, buvo aišku, kad kylančių programa turėtų būti kuo išsamesnė. Taigi Dr Bludau profesorius Straus bandė nustatyti tinkamus partnerius su stipriais įgaliojimai mokyti intelektinės nuosavybės teisė, apskritai, taip pat ekonomikos ir verslo.

Jie nustatė, kad Augsburgo universiteto; Technische Universität München; ir Džordžo Vašingtono universiteto Teisės fakultetas (Vašingtonas, JAV).

Po pratęsus derybas, Miuncheno intelektinės nuosavybės teisės centras (MIPLC) buvo atidarytas ne Steigiamąjį ceremoniją kovo 17, 2003. Su turtinga bendradarbiavimo Bavarijos ministerijos mokslo, mokslinių tyrimų ir menų, keturi partneriai galėjo įgyti oficialų patvirtinimą, magistro programos "Intelektinės nuosavybės ir konkurencijos teisės" per rekordiškai trumpą laiką. Tuo pačiu metu, mes buvome užsiėmę įdarbinti dėstytojai iš viso pasaulio, užbaigiant administracinę informaciją apie programą ir pradeda reklamuoti studentams.

Iki 2003 m, mes galėjo pritraukti studentų iš aštuonių šalių, esančių penkiuose žemynuose. 2004 metų rugpjūčio mėnesį, šie 13 studentai mūsų pirmos klasės baigė MIPLC su Augsburgo universiteto suteikiantis "Master of Laws" laipsnį. Mūsų pirmoji mokslo metų - nepaisant visų kramtyti problemų šią ambicingą naująją stengiasi - sėkmingai baigėsi. Antroje mokslo metų, mūsų įsirašymo išaugo iki 18 mokinių iš 13 šalių. Be to, MIPLC LL.M. programa buvo pasirinkta siekiant prisidėti prie tolesnio švietimo septynių ASEAN mokslininkų, kurie prisijungė prie programą žiemos laikotarpiu 2004/05 atsižvelgiant į ECAP II programą.

Iki 2008 m mes galėjome užregistruoti 30 naujų studentų, pirmą kartą ir buvo apie akreditacijos procesą, kuris tuo metu buvo sėkmingai baigtos viduryje. Dabartinė klasė 2013/14 turi 23 studentai iš 15 šalių Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje.

Mes skolinga daug žmonių savo kritinių įmokas į šį naują įmonę. Nuo pat pradžių, iš keturių MIPLC partnerių lyderiai parodė savo tvirtą įsipareigojimą laikytis šios unikalios bendradarbiavimo ir tvarkomi sudėtingus klausimus meistriškai ir lanksčiai.

Nuoširdi padėka ypač profesoriaus Wolfgango A. Herrmann ir dr Liudvikas Kronthaler prezidentas ir (tada) Kanzler iš Technische Universität München; Profesorius Wilfried Bottke, vėlai pirmininkas Augsburgo universiteto; Profesorius Michael K. Young, tada The George Washington Law School (Washington, DC) dekanas, profesorius Martin J. Adelman GW įstatymo.

Visi šie asmenys buvo priemonė, padedanti nustatyti iki MIPLC kaip stipri kelių partnerių bendradarbiavimą. Daugiau padėka profesoriui Thomas MJ MOLLERS iš Augsburgo universiteto ir pabaigoje dr Manfredas Scholz buvęs mūsų patikėtinių tarybos, kurios kartu užsitikrino didelę finansinę paramą iš Gesellschaft der Freunde der Universität Augsburg eV

Paskutinis, bet ne mažiau, profesorius Josefas Drexl, dabar iš MIPLC valdybos pirmininkas, buvo priemonė, padedanti parengti studijų ir egzaminavimo nuostatus, kuriais visi MIPLC studentai turi laikytis.

Be jų paramos, ir be draugiškas ir paslaugus požiūrio Bavarijos ministerijos mokslo, mokslinių tyrimų ir menų, mes niekada galėjo pradėti LL.M. programa 2003 metų rudenį, vos po šešių mėnesių nuo centro buvo sukurtas.

Ir, žinoma, be mūsų daugiau nei 65 fakulteto nariai, nebūtume galėję sukurti tokią įvairialypę ir įvairialypį programą. Ne mažiau, nes jų nuolat įsipareigojimą MIPLC programos, jų specializuotos paskaitos garantuoti Švietimas MIPLC pasiūlymų kokybę.

Be to, mes dėkojame mūsų akademinius dėstytojų, kurie, bandymus, vienas su viena pamoka sesijas kartu su savo mokiniais, padaryti svarbų indėlį į mūsų LL.M. kokybės programa.

Šiuo pagrindu mes tikimės, kad dabartinių ir būsimų mokslo metų plėtros ir siekti nuolat gerinti mūsų programos kokybę, dar labiau didinti kursų sąsajos, pritaikant kursus į studentų poreikius, o ne mažiau kaip, siūlydama naujus kursus.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį, nes ji yra keturių partnerių, tarptautinių fakultetų ir studentų iš viso pasaulio. ... [+]

Mūsų programa

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį, nes ji yra keturių partnerių, tarptautinių fakultetų ir studentų iš viso pasaulio.

Mūsų programa yra daug mažesnė už kitus, tik 38 studentai (daugiausia) per metus. Tai užtikrina intensyvią studentų, dėstytojų ir personalo sąveiką, taip pat asmeninę paramą. Mūsų kursai yra specialiai skirti mūsų programai ir mūsų studentams.

Mūsų programa yra:

Specializuota ir visiškai akredituota ir intensyviTinka teisės absolventams ir studentams su kitais pagrindaisMokoma tik anglų kalbaDaugialypė jurisdikcija, apimanti civilinę teisę ir bendrosios teisės tradicijas bei kelias šalisĮvairūs įvairūs moduliai, iš kurių galite rinktisTarpdisciplininė, aptariant visus TL aspektus iš teisinių ir atitinkamų ekonominių perspektyvųTaikoma, atsižvelgiant į praktinius intelektinės nuosavybės aspektus, aptariamus modeliavimo, atvejo studijų ir stažuotės metuPapildytas studijų vizitais į Europos patentų tarnybą ir kitas IP organizacijas, pasirenkamasis studijų vizitas į Vašingtoną, Kolumbijos apygarda, ir svečių paskaitos ir pokalbiai per metusEIPIN tinklo narysĮsikūręs Europos IP centre, MiunchenasMūsų fakultetas... [-]
Vokietija Munich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
Address
Max Planck Institute for Innovation and Competition MIPLC Marstallplatz 1
80539 Munich, Bavaria, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 (89) 24246-5321