Oficialus aprašymasTurint omenyje besivystančių ir išsivysčiusių šalių, praktikos ir akademinės bendruomenės, teisinio, techninio ir kitokio išsilavinimo studentus, buvo aišku, kad tolesnė programa turės būti kiek įmanoma išsamesnė. Taigi dr. Bludau ir profesorius Strausas nusprendė nustatyti tinkamus partnerius, turinčius tvirtus įgaliojimus mokant intelektinės nuosavybės teisės, teisės apskritai, taip pat ekonomikos ir verslo.

Jie rado Augsburgo universitetą; Miuncheno technikos universitetas; ir George'o Vašingtono universiteto teisės mokykla (Vašingtonas, DC)

Po ilgų derybų 2003 m. Kovo 17 d. Steigimo ceremonijoje buvo atidarytas Miuncheno intelektinės nuosavybės teisės centras ( MIPLC ). Su dosniu Bavarijos mokslo, tyrimų ir meno ministerijos bendradarbiavimu keturi partneriai sugebėjo įgyti oficialų pagrindą. Magistro programos „Intelektinės nuosavybės ir konkurencijos teisė“ patvirtinimas per rekordiškai trumpą laiką. Tuo pačiu metu mes įdarbinome fakultetus iš viso pasaulio, baigėme rengti administracinę programos informaciją ir pradėjome reklamuoti studentus.

Iki 2003 m. Spalio mėn. Mums pavyko pritraukti studentų iš aštuonių šalių, esančių penkiuose žemynuose. 2004 m. Rugpjūčio mėn. Šie 13 mūsų pirmosios klasės mokinių baigė MIPLC , Augsburgo universitetui suteikiant „Teisės magistro“ laipsnį. Pirmieji mūsų mokslo metai, nepaisant visų šio ambicingo naujojo dantų gydymo problemų, buvo sėkmingai pasibaigę. Antraisiais mokslo metais mūsų studentų skaičius padidėjo iki 18 studentų iš 13 šalių. Be to, MIPLC LL.M. Programa buvo pasirinkta siekiant prisidėti prie tolesnio septynių ASEAN mokslininkų, kurie įstojo į 2004–2005 m. žiemos kadencijos programą pagal ECAP II programą, tolesnio mokymo.

Iki 2008 m. Mes pirmą kartą sugebėjome priimti 30 naujų studentų ir jau buvome akreditacijos proceso, kuris tuo metu buvo sėkmingai baigtas, viduryje. Dabartinėje 2013/14 klasėje mokosi 23 mokiniai iš 15 tautų Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje.

Esame skolingi daugybei žmonių už kritišką indėlį į šią naują įmonę. Keturių MIPLC partnerių vadovai nuo pat MIPLC demonstravo tvirtą pasiryžimą šiam unikaliam bendradarbiavimui ir sumaniai bei lanksčiai tvarkė sudėtingas problemas.

Nuoširdžiai dėkojame visų pirma profesoriams Wolfgangui A. Herrmannui ir dr. Ludwigui Kronthaleriui, Müncheno „Technische Universität“ prezidentui ir (tuometiniam) Kanzleriui; Velionis Augsburgo universiteto prezidentas profesorius Wilfried Bottke; Profesorius Michaelas K. Youngas, tuometinis Džordžo Vašingtono teisės mokyklos (Vašingtonas, DC) dekanas, ir profesorius Martinas J. Adelmanas iš „GW Law“.

Visi šie asmenys padėjo įsteigti MIPLC kaip tvirtą daugiašalį partnerių bendradarbiavimą. Be to, dėkojame profesoriui Thomas MJ Möllers iš Augsburgo universiteto ir velioniui daktarui Manfredui Scholzui, buvusiam mūsų patikėtinių tarybos nariui, kurie kartu užtikrino didelę finansinę paramą iš Augsburgo universiteto „Gesellschaft der Freunde der Universität eV“.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - profesorius Josefas Drexlas, kuris dabar yra MIPLC valdybos pirmininkas, padėjo parengti studijų ir egzaminų nuostatus, kuriems taikomi visi MIPLC studentai.

Be jų paramos ir be draugiško bei naudingo Bavarijos mokslo, tyrimų ir meno ministerijos požiūrio mes niekada negalėjome pradėti LL.M. programa įvyko 2003 m. rudenį, praėjus vos šešiems mėnesiams nuo centro sukūrimo.

Ir, žinoma, be daugiau nei 65 fakulteto narių nebūtume galėję sukurti tokios įvairiapusės ir daugialypės programos. Ne tik dėl to, kad ir toliau įsipareigoja MIPLC programai, jų paskaitos garantuoja MIPLC švietimo kokybę.

Taip pat dėkojame savo dėstytojams, kurie, vykdydami vienas su kitu mokymo kursus su savo studentais, svariai prisideda prie mūsų magistrantūros studijų kokybės. programa.

Tuo remdamiesi laukiame dabartinių ir būsimų mokslo metų raidos ir stengiamės nuolat gerinti savo programos kokybę, dar labiau didindami kursų tarpusavio ryšį, pritaikydami kursus studentų poreikiams ir Ne mažiau svarbu, siūlant naujus kursus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Munich Intellectual Property Law Center MIPLC

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį, nes ji yra keturių partnerių, tarptautinių fakultetų ir studentų iš viso pasaulio. ... [+]

Mūsų programa

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį, nes ji yra keturių partnerių, tarptautinių fakultetų ir studentų iš viso pasaulio.

Mūsų programa yra daug mažesnė už kitus, tik 38 studentai (daugiausia) per metus. Tai užtikrina intensyvią studentų, dėstytojų ir personalo sąveiką, taip pat asmeninę paramą. Mūsų kursai yra specialiai skirti mūsų programai ir mūsų studentams.

Mūsų programa yra:

Specializuota ir visiškai akredituota ir intensyviTinka teisės absolventams ir studentams su kitais pagrindaisMokoma tik anglų kalbaDaugialypė jurisdikcija, apimanti civilinę teisę ir bendrosios teisės tradicijas bei kelias šalisĮvairūs įvairūs moduliai, iš kurių galite rinktisTarpdisciplininė, aptariant visus TL aspektus iš teisinių ir atitinkamų ekonominių perspektyvųTaikoma, atsižvelgiant į praktinius intelektinės nuosavybės aspektus, aptariamus modeliavimo, atvejo studijų ir stažuotės metuPapildytas studijų vizitais į Europos patentų tarnybą ir kitas IP organizacijas, pasirenkamasis studijų vizitas į Vašingtoną, Kolumbijos apygarda, ir svečių paskaitos ir pokalbiai per metusEIPIN tinklo narysĮsikūręs Europos IP centre, Miunchenas... [-]
Vokietija Miunchenas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Munich Intellectual Property Law Center MIPLC
Address
Max Planck Institute for Innovation and Competition MIPLC Marstallplatz 1
80539 Miunchenas, Bavarija, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 (89) 24246-5321