University of Hamburg, Institute of Law & Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hamburgo universitetas

Kaip didžiausias Šiaurės Vokietijos mokslinių tyrimų ir švietimo įstaigos ir V OKIETIJA trečiojo pagal dydį universitetas, Universitetas Hamburgas apjungia įvairias studijų galimybes su aukštos kokybės mokslinius tyrimus. Ji suteikia platų drausminę spektrą su daugybe tarpdisciplininių galimybėmis ir siekia bendradarbiauti su plataus tinklo viršų regioninių, nacionalinių ir tarptautinių institucijų. Universität Hamburg skirta ilgalaikiam stipendiją ir mokslo bei skatina tvarumo tyrimus visose mokyklose.

Kaip dalis Federacinės Excellence Initiative, Universität Hamburg gavo leidimą 2007 m kompetencijos centro klimato moksliniai tyrimai: KlimaCampus Hamburgas yra švietimo centras klimato tyrimų ir Žemės sistemų mokslo. Be "Klimato, Žemė, aplinka," toliau ypač sėkmingi pagrindiniai mokslinių tyrimų sritys apima: DALYKAS IR Visatą, struktūra ir funkcija biomolekulių, neuromokslų, daugiakalbystę, valdymo, kultūros ir technologijų, taip pat heterogeniškumas ir švietimas.

Universität Hamburg siūlo maždaug 150 laipsnių programas šių šešių mokyklų: Mokyklos įstatymo; Verslo mokykla; Ekonomika ir socialiniai mokslai; Medicinos mokykla; Mokyklos švietimo, psichologijos ir žmogaus judėjimo; Mokykla Humanitarinių mokslų bei Matematikos, informatikos ir gamtos mokslų mokykloje.

Be to, keli muziejai ir kolekcijos priklauso Universität Hamburg, tokių kaip Zoologijos muziejus, herbariumo Hamburgense, geologinio-Paleontological muziejus, Botanikos sodai ir Hamburgo planetariumas.

Universität Hamburg buvo įkurta 1919 metais vietinių privačių piliečių. Svarbūs steigėjos skaičiai apima senatorių Werner von Melle ir verslininkas Edmund Siemers. Nobelio premijos laureatai, pavyzdžiui, Otto Stern, Wolfgang Pauli ir Isidor Rabi buvo aktyvūs ne Universität ir daugelis kitų gerai žinomų mokslininkų, tokių kaip Ernst Cassirer, Erwin Panofsky, Aby Warburg, William Stern, Agathe Lasch, Magdalene Schoch, Emil Artin, Ralf Dahrendorf Carl Frierich von Weizsäcker, pavadinimą, bet nedaug, čia mokoma.

Teisės institutas & Economics

Institutas, kaip mokslinių tyrimų centre pradėjo su teorine analize civilinės teisės prieš daugiau nei 40 metų. Šiandien institutas taiko priemones, numatytas ekonominės analizės įstatymą dauguma aspektų teisės srityje, įskaitant viešuosius ir tarptautinėje teisėje.

Pastaraisiais metais, empirinė analizė teisinių normų tapo labiau ir labiau svarbu ekonominės analizės teisės srityje. Šiuo atžvilgiu per daug į tai, Instituto nariai prisidės prie mokslinių naujovių su pažangiausius mokslinius tyrimus.

Pagrindinis uždavinys instituto yra tarpdisciplininio mokymo ir mokslinių tyrimų skatinimas Teisės ir ekonomikos srityje, ypatingą dėmesį skiriant ekonominei analizei civilinės teisės. Generalinis direktorius yra dr RER. POL Thomas Eger.


Institutas veda, kaip teisinio švietimo, specializacijos sritis, "ekonominė analizė įstatymo" ir administruoja magistrantūros programa "Europos magistro teisės ir ekonomikos", taip pat "absolventas kolegija įstatymo ir ekonomika". Be to, už teisės ir ekonomikos institutas dalyvauja tarptautiniame daktaro programos "Europos teisės mokslų daktaras ir ekonomika".

Vietos

Hamburgas

University of Hamburg, Institute of Law and Economics

Address
Johnsallee 35
Hamburg, D-20148 DE

Hamburgas, Hamburgas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 40 428380

Barselona

Address
Barselona, Katalonija, Ispanija