Oficialus aprašymas

Aukštas mokslinių tyrimų ir mokymo

Nuo atverti savo duris visuomenei 1978 metais, Universitetas Passau greitai išsivystė į pirmąjį adresą Vokietijos universitete. Universitetas nuolat pasiekia aukščiausias pozicijas akademinių reitingą, pavyzdžiui, teisės, verslo ir ekonomikos, informatikos, komunikacijos studijos, politikos mokslų ir kultūros studijų.

Apie 12.000 studentai ir doktorantai mokslininkai iš daugiau nei 90 šalių įstojo į Passau universitete. Be to, studijuoja mažų mokymosi grupių mokiniai naudos iš valdomo dydžio Universiteto miesteliu, todėl trumpais atstumais ir puikus studentų patirtį. Mūsų centras pagrindiniai įgūdžiai, suteikia darbuotojams ir studentams galimybę plėtoti šiuos visų svarbių su turimais pritaikomais įgūdžiais, pavyzdžiui, vadovavimo ir bendravimo, kurie labai reikalingi darbdaviams. Reprezentatyvios apklausos nuolat liudija, kad aukštą studentų pasitenkinimą Universitete.

Pasaulinė perspektyva

Internacionalizmas visada buvo vienas iš mūsų, apibūdinančių: mūsų fakultetai išlaikyti glaudi tinklą bendradarbiaujant su visame pasaulyje akademinių ir mokslinių tyrimų partneriais, ir mes turime daug aktyvių absolventai skyrius visame pasaulyje. Dalis priežasties, kodėl mūsų absolventai yra toks sėkmingas, pasauliniu mastu yra tai, kad mes suteikiame jiems geriausią išankstines sąlygas tarptautinei karjerai: daug studijų kursai suteikia studentams galimybę užsidirbti dvigubą laipsnį bendradarbiaujant su tarptautinėmis partnerių universitetų, ir visi mūsų studentai turi prieigą prie plataus asortimento kalbų kursus ir studentų mainų programas. Mūsų dalykinius kalbos programos įstatymo, Verslas / Ekonomika, kultūros studijos / Tarptautinių santykių ir kompiuterių mokslo / matematikos idealiai papildo mūsų studentų studijas.

Puikus studentas patirtis

Mūsų absolventai yra labai prašoma po darbdaviai, nes jie yra ne tik įrengtos techninės žinios, būtinos norint pradėti savo karjerą; jie taip pat yra labai motyvuoti asmenys, kurie parodys didelę iniciatyvą, ieškant papildomų kvalifikacijų ar praktinius įgūdžius. Daugelis jų yra aktyvūs teatro, muzikos, fotografijos, kino, radijo ir kitų kultūros veiklos laisvalaikiu, pavyzdžiui, įsitraukti į vieną iš daugelio mūsų kultūros studentų visuomenėse.

Bavarijoje ir Europos širdyje

Graduate Management Admission Test arba Universiteto modernus Campus įsikūrusi pietryčių Bavarijos - Vokietijos aukštųjų technologijų valstybės - į žaliuojantis apylinkėse, už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo istorinio senamiesčio Passau. Laikomas vienu iš gražiausių Vokietijos miestų, Passau yra labai žemas nusikalstamumo lygis ir siūlo pragyvenimo lygį politiškai stabilia ir ekonomiškai tvirta aplinkos, būdami arti pagrindinių metropolinių centrų Prahos, Miuncheno ir Vienos.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of Passau

Į mokslinius tyrimus orientuota, visiškai integruota Vokietijos ir Rusijos teisės magistrantūros studijų programa. Kaip studentas, įstojęs į šią programą, studijuosite si ... [+]

Apie programą

Ši dvigulė studijų programa yra į mokslinius tyrimus orientuota, visiškai integruota magistrantūros programa, skirta Vokietijos ir Rusijos teisei. Būdamas studentas, įstojusiems į šią programą, mokysitės į dvigubą magistro laipsnį dviem universitetuose - University of Passau ir Sibiro federaliniu universitetu Krasnojarske. Programa atlieka bendrą 120 ECTS kreditų darbo krūvį ir yra skirta studentams, turintiems teisės bakalauro laipsnį arba stiprią teisinę pagalbą.

Programa supažindina vokiečių studentus su Rusijos teisinės sistemos principais, leidžiančia jiems, pavyzdžiui, sutelkti dėmesį į ekonomikos ir mokesčių įstatymus Vokietijoje ir Rusijoje. Tam reikia žinoti rusų (teisinę) kalbą, kuri mokoma kaip studijų programos dalis.... [-]

Vokietija Passau
Susisiekti su mokykla
Vokiečių,Rusijos,Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Passau

Užsienio absolventams skirtas Vokietijos teisės magistro laipsnis yra į mokslinius tyrimus orientuotas laipsnis, suteikiantis profesinę teisinę kompetenciją ir leidžianti ... [+]

Šis Vokietijos teisės magistro laipsnis, skirtas užsienio absolventams, yra į mokslinius tyrimus orientuotas laipsnis, suteikiantis profesinę teisinę kompetenciją ir leidžiantis tobulinti teisinius įgūdžius.

Skirtingai nuo daugumos kitų disciplinų, įstatymai yra būdingi visuomenėms, kurios juos išvedė, todėl labai skiriasi įvairiose šalyse. Nuolat auga praktikuojančių teisininkų, turinčių gilių žinių apie Vokietijos teisinę sistemą, poreikis.

Remiantis ankstesniu teisės laipsniu, įgytu užsienyje, ši studijų programa suteikia jums esminių įgūdžių ir specialių žinių apie Vokietijos teisę, tuo pačiu ypatingą dėmesį skiriant tyrimams.... [-]

Vokietija Passau
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Image film of the University of Passau

Location address
Passau, Bavarija, DE