University of Passau

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aukštas mokslinių tyrimų ir mokymo

Nuo atverti savo duris visuomenei 1978 metais, Universitetas Passau greitai išsivystė į pirmąjį adresą Vokietijos universitete. Universitetas nuolat pasiekia aukščiausias pozicijas akademinių reitingą, pavyzdžiui, teisės, verslo ir ekonomikos, informatikos, komunikacijos studijos, politikos mokslų ir kultūros studijų.

Apie 12.000 studentai ir doktorantai mokslininkai iš daugiau nei 90 šalių įstojo į Passau universitete. Be to, studijuoja mažų mokymosi grupių mokiniai naudos iš valdomo dydžio Universiteto miesteliu, todėl trumpais atstumais ir puikus studentų patirtį. Mūsų centras pagrindiniai įgūdžiai, suteikia darbuotojams ir studentams galimybę plėtoti šiuos visų svarbių su turimais pritaikomais įgūdžiais, pavyzdžiui, vadovavimo ir bendravimo, kurie labai reikalingi darbdaviams. Reprezentatyvios apklausos nuolat liudija, kad aukštą studentų pasitenkinimą Universitete.

Pasaulinė perspektyva

Internacionalizmas visada buvo vienas iš mūsų, apibūdinančių: mūsų fakultetai išlaikyti glaudi tinklą bendradarbiaujant su visame pasaulyje akademinių ir mokslinių tyrimų partneriais, ir mes turime daug aktyvių absolventai skyrius visame pasaulyje. Dalis priežasties, kodėl mūsų absolventai yra toks sėkmingas, pasauliniu mastu yra tai, kad mes suteikiame jiems geriausią išankstines sąlygas tarptautinei karjerai: daug studijų kursai suteikia studentams galimybę užsidirbti dvigubą laipsnį bendradarbiaujant su tarptautinėmis partnerių universitetų, ir visi mūsų studentai turi prieigą prie plataus asortimento kalbų kursus ir studentų mainų programas. Mūsų dalykinius kalbos programos įstatymo, Verslas / Ekonomika, kultūros studijos / Tarptautinių santykių ir kompiuterių mokslo / matematikos idealiai papildo mūsų studentų studijas.

Puikus studentas patirtis

Mūsų absolventai yra labai prašoma po darbdaviai, nes jie yra ne tik įrengtos techninės žinios, būtinos norint pradėti savo karjerą; jie taip pat yra labai motyvuoti asmenys, kurie parodys didelę iniciatyvą, ieškant papildomų kvalifikacijų ar praktinius įgūdžius. Daugelis jų yra aktyvūs teatro, muzikos, fotografijos, kino, radijo ir kitų kultūros veiklos laisvalaikiu, pavyzdžiui, įsitraukti į vieną iš daugelio mūsų kultūros studentų visuomenėse.

Bavarijoje ir Europos širdyje

Graduate Management Admission Test arba Universiteto modernus Campus įsikūrusi pietryčių Bavarijos - Vokietijos aukštųjų technologijų valstybės - į žaliuojantis apylinkėse, už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo istorinio senamiesčio Passau. Laikomas vienu iš gražiausių Vokietijos miestų, Passau yra labai žemas nusikalstamumo lygis ir siūlo pragyvenimo lygį politiškai stabilia ir ekonomiškai tvirta aplinkos, būdami arti pagrindinių metropolinių centrų Prahos, Miuncheno ir Vienos.

Vietos

Passau

Address
Passau, Bavarija, Vokietija