University of Liverpool Online Programmes

Įvadas

Įvadas

Sveiki atvykę į University of Liverpool Online Programmes .

Mūsų magistrantūros programos suteikia prieinamą ir patogų kelią toliau mokytis ir tobulėti karjeroje. Jūs gausite labai vertinamą kvalifikaciją iš prestižinio JK universiteto ir „Russell Group“, 24 tyrimų vadovaujamos JK universitetų grupės nario, įsipareigojusio išlaikyti aukščiausius įmanomus mokslinių tyrimų ir švietimo standartus.

Kodėl verta mokytis University of Liverpool Online Programmes

Visos mūsų programos buvo specialiai sukurtos mokymuisi internetu. Dėstymas ir vertinimas lanksčiai teikiami per mūsų pažangiausią mokymosi platformą, suteikiant jums prieigą prie visų išteklių ir palaikymo, reikalingų norint baigti studijas internete. Sėkmingai baigę programą, būsite pakviesti baigti gražų Liverpulio universiteto miestelį šiaurės vakarų Anglijoje.

Apie mus

Liverpulio universitetas siūlo internetines programas nuo 2000 m., Todėl esame vienas iš pirmaujančių Europoje teikiančių antrosios pakopos magistro laipsnius. Didžiausią dėmesį skiriant karjeros pažangai ir pasauliniam bendradarbiavimui, mūsų programos yra skirtos ambicingiems profesionalams, turintiems kelerių metų darbo patirtį, norintiems įgyti prestižinę kvalifikaciją, nepakenkiant dabartiniams įsipareigojimams.

Vietos

  • Liverpool

Klausimai